“Bildiğim Bir Yer” Kabul Edildi!

Avrupa Dayanışma Programı projemiz “Bildiğim Bir Yer”, Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir! Projemiz kapsamında gönüllü olarak, 5 gencimiz, kısa ve uzun dönemler şeklinde Saraybosna, Bosna ve Hersek’e, Melendugno, İtalya’ya, Sousse, Tunus’a ve Paredes, Portekiz’e gideceklerdir. Her bir faaliyette gönüllülerimiz ev sahibi kuruluşlarının toplum yararına düzenlediği faaliyetlerde yer alacaklardır.
Bosnian Representative Association for Valuable Opportunities, Bosna ve Hersek’teki, L’ARCOBALENO Società Cooperativa Sociale, İtalya’daki, Association Solidarite Echange et Developpement, Tunus’taki ve Embaixada da Juventude, Portekiz’deki faaliyete ev sahipliği yapacaklardır.
Bu proje, TC vatandaşı 18 – 30 yaş arası gençler içindir. Konaklama, yeme – içme, cep harçlığı ve seyahat masrafları proje tarafından karşılanacak ve faaliyetlerinin sonunda gençler Youthpass ve PASS sertifikaları alacaklardır.
Daha fazla bilgi için iremebruster@gmail.com’a e-posta gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.