Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan Avrupa Dayanışma Programı, Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Sustainable Environment for the Aquatic Life – SEAL”de ilk haftamız takım oyunları ile başladı. Sinop Üniversitesi, Su Ürünleri Bölümü’nden Doç. Dr. Barış Bayraklı k
Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan Avrupa Dayanışma Programı, Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Sustainable Environment for the Aquatic Life – SEAL” bugün başladı. Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Ürdün ve Türk katılımcılar bugün bir araya geldiler ve 37 gün boy
Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan Avrupa Dayanışma Programı, Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Sustainable Environment for the Aquatic Life – SEAL” 1 Temmuz’da başlıyor. Bulgaristan, Gürcistan, İspanya, Portekiz, Ürdün ve Türk katılımcılardan oluşan toplam 28
Association of Associazione Come Pensiamo – Etnografia e Formazione’nin gönderen kuruluş olduğu, İtalyan Sivil Hizmeti kapsamında Salvatore Pompeo, Federico Boncristiani, Tamay Khalilzadeh ve Maria Nespeca gönüllü olarak Sinop’a geldi. İtalyan gençler bir sene boyunca Sinop’ta d
Belçikalı ortağımız Koning Kevin VZW’nin Avrupa Dayanışma Programı Gönüllü Takımları projesi ile Kaan Aksakaloğlu, Erdem Şahin ve Mehmet Enes Tekgöz, Kessel-lo, Belçika’ya gittiler. Bir ay sürecek olan faaliyet kapsamında gönüllülerimiz yaz kampında görev alacaklar ve çocuk ve gençler
Avrupa Eğitim ve Kültür Yürütme Ajansı tarafından kabul edilen Avrupa Dayanışma Programı Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Sustainable Environment for the Aquatic Life – SEAL” projemizin ön görüşmesi için Gerze Belediye Başkanı Sayın Osman Belovacıklı’yı ziyarete
11-12-13 Haziran 2024 tarihlerinde HAL Buluşma Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz Avrupa Eğitim ve Kültür Yürütme Ajansı (EACEA) tarafından kabul edilen, Avrupa Dayanışma Programı, Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Ace of Cups”’ın fotoğraf sergisi ve proje filmi gös
10 Haziran 2024 tarihinde La Mer Cafe’de gerçekleştirdiğimiz Avrupa Eğitim ve Kültür Yürütme Ajansı (EACEA) tarafından kabul edilen, Avrupa Dayanışma Programı, Yüksek Öncelikli Bölgelerde Gönüllü Takımları projemiz “Ace of Cups”’ın belgesel filmimizin gösterimine katılan Ayancık Beled